Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej Stanisław Szwed odwiedził Dom Pomocy Społecznej w Krasnobrodzie

  • 29.03.2023, 10:57
  • Łukasz Kot
Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej Stanisław Szwed odwiedził Dom… Łukasz Kot
Dom Pomocy Społecznej w Krasnobrodzie należny do jednych z przodujących w regionie w zakresie opieki nad osobami starszymi

Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej Stanisław Szwed odwiedził wczoraj (28.03.2023 r.) m.in Dom Pomocy Społecznej im. św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Krasnobrodzie. W ramach wizyty odbyło się spotkanie z dyrektorami jednostek organizacyjnych pomocy społecznej i pieczy zastępczej z terenu Powiatu Zamojskiego. Mówi Stanisław Grześko starosta zamojski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wiceminister Stanisław Szwed przybył na Zamojszczyznę na zaproszenie poseł Beaty Strzałki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Minister był bardzo zadowolony z pobytu i odwiedzin w placówkach pomocowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że Dom Pomocy Społecznej w Krasnobrodzie należny do jednych z przodujących w regionie w zakresie opieki nad osobami starszymi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej skupia się m.in na wspieraniu osób z niepełnosprawnościami, wykluczonych i w podeszłym wieku.

Łukasz Kot

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe