Biłgoraj. Rekolekcje w KLO

  • 29.03.2023, 18:44 (aktualizacja 29.03.2023, 18:48)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Rekolekcje w KLO
W Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju odbyły się (27-29.03) wyjątkowe rekolekcje wielkopostne, skierowane bezpośrednio do młodzieży biłgorajskiego „Katolika”.

Rekolekcje poprowadził m.in. ks. Mariusz Skakuj, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Św. O. Pio w Zamościu, który w rozmowie wyjaśniał, jakie znaczenie mają dla młodych ludzi takie spotkania:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Mariusz Skakuj podczas spotkania z uczniami KLO opowiadał o swojej działalności na misjach w Kenii i na Madagaskarze:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z młodzieżą spotkał się również znany raper Piotr Bylina, gdańszczanin, freestylowiec, tiktoker i influencer, znany jako Edzio. Na zakończenie rekolekcji całą społeczność szkolna uczestniczyła w Eucharystii, podczas której naukę rekolekcyjną wygłosił również ks. Mariusz Skakuj. Uczniowie mieli także możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty.

Joanna Ferens

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe