"Nasza Armia Krajowa"

  • 02.05.2023, 10:39 (aktualizacja 02.05.2023, 10:48)
  • Joanna Suszko
"Nasza Armia Krajowa"
Hymn Szkoły Ponadpodstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu wyróżniony w Krakowie.

W dniach 16-18 lutego 2023 roku w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa "Nila" w Krakowie odbyły się przesłuchania finałowe VII edycji Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza ,,Kima”. Festiwal odbywał się w dwóch etapach. Pierwszy to przesłuchania regionalne do których na terenie całego kraju w VII edycji Festiwalu przystąpiło ponad tysiąc uczestników. Ośrodki regionalne wyłoniły ponad trzystu finalistów, którzy zostali zaproszeni na przesłuchania finałowe oraz koncert galowy połączony z rozdaniem nagród. W tej grupie finalistów z eliminacji lubelskich znalazł się zespół „Muza” z zamojskiego Elektryka.

Autorzy muzyki i słów, państwo Renata i Marek Banach - nauczyciele szkoły oraz Filip Pluta - członek zespołu szkolnego "Muza" byli gośćmi Katolickiego Radia Zamość i opowiedzieli o swoim udziale w Festiwalu.

loadingŁaduję odtwarzacz...
 
Wyróżniony hymn szkoły "Nasza Armia Krajowa".
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe