Górecko Kościelne. Wyprawa Otwartych Oczu

  • 20.05.2023, 19:34
  • Joanna Ferens
Górecko Kościelne. Wyprawa Otwartych Oczu
W sobotnie przedpołudnie, 20 maja w Górecku Kościelnym odbyła się coroczna Wyprawa Otwartych Oczu organizowana przez Ruch Światło-Życie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Ks. Dariusz Babiak, diecezjalny moderator Ruchu Światło-Życie tłumaczył, czemu ma służyć Wyprawa Otwartych Oczu i jakie cele jej przyświecają:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W wyprawie wzięli udział m.in. oazowicze z Tomaszowa Lubelskiego pod opieką ks. Sebastiana Kopra:

loadingŁaduję odtwarzacz...

O swoich motywacjach do wyruszenia na szlak Wyprawy Otwartych Oczu mówili w rozmowie Amelia Klyuchnyk i Maciej Oleszczuk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Centrum naszego spotkania jest Eucharystia i spotkanie z Bogiem – podkreślała Paulina Haraszczuk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ruch Światło-Życie to wyjątkowa formacja, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie – zaznaczał ks. Jarosław Kędra:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Członkowie różnych wspólnot zrzeszonych w oazie dotarli pieszo do Górecka Kościelnego, pokonując dystans ok. 10km. Następnie modlili się na Eucharystii, a po niej spotkali się na agape i wspólnym posiłku.

Joanna Ferens

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe