Odbyła się IX diecezjalna Pielgrzymka Rolników i Pszczelarzy

  • 22.05.2023, 08:51
  • Adrianna Czugała
Odbyła się IX diecezjalna Pielgrzymka Rolników i Pszczelarzy
W Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego rolnicy i pszczelarze naszej diecezji zgromadzili się na mszy św. w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Lipsku.

Maj to dla rolników w całej Polsce miesiąc modlitw o dobre plony, a diecezjalna pielgrzymka rolników, która odbyła się w ubiegłą niedzielę (21.05) była okazją by wypraszać i jednocześnie dziękować za urodzaj.

Za wstawiennictwem św. Izydora i św. Ambrożego będziemy modlić się za polską wieś i rolników zaznaczył i przywitał przybyłych wiernych proboszcz parafii ks. Józef Bednarski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas głoszonej homilii wikariusz ks. Paweł Szutka zwrócił uwagę, że to do rolników i pszczelarzy należy troska o nasz świat.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Eucharystię zakończył Akt Zwierzenia rolników.

loadingŁaduję odtwarzacz...

IX Pielgrzymkę Rolników i Pszczelarzy do parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Lipsku zakończyła wspólna agapa przygotowana przez KGW.

Adrianna Czugała

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe