XIV Diecezjalna Pielgrzymka Bierzmowanych

  • 22.05.2023, 17:42 (aktualizacja 22.05.2023, 17:45)
  • Joanna Suszko
XIV Diecezjalna Pielgrzymka Bierzmowanych fot. ks. Krzysztof Hawro
Wydarzenie zaplanowano na wtorek 30 maja.

"Młodzi bierzmowani, pamiętajcie o tym, iż dary Ducha Świętego przez was otrzymane mają służyć nie tylko dla waszego dobra, ale też powinny pomagać innym, by w nich mogli doświadczać miłości samego Boga. Niech przez wasze działanie drugi człowiek się zmienia na lepsze" - tymi słowami Pasterz naszej diecezji, ks. bp Marian Rojek zaprasza ludzi młodych do udziału w XIV Diecezjalnej Pielgrzymce Bierzmowanych do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim.

Organizatorem pielgrzymki jest Wydział Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu. Będzie to czas radości i dziękczynienia z przyjęcia tego sakramentu, zapewnia i zaprasza ks. dr Piotr Brodziak, dyrektor Wydziału.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Hasłem tegorocznej Pielgrzymki Bierzmowanych są słowa "Wierzę w Kościół Chrystusowy".

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Brodziak podaje także program pielgrzymki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że Mszę świętą z XIV Diecezjalnej Pielgrzymki Bierzmowanych pod przewodnictwem biskupa diecezjalnego Mariana Rojka, sprawowanej w tomaszowskim sanktuarium o godz. 12.00 będziemy transmitować na naszej antenie.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe