Biłgoraj. Majówka ze św. Janem Pawłem II

  • 23.05.2023, 15:00
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Majówka ze św. Janem Pawłem II fot. Joanna Ferens
Już po raz kolejny w Katolickim Liceum im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju odbyła się (23.05) 'Majówka ze św. Janem Pawłem II' zorganizowana z okazji rocznicy urodzin Patrona Szkoły.

Chcemy się spotkać, wspólnie spędzić czas i zintegrować społeczność naszej szkoły – tłumaczyła Ewa Byra, nauczyciel języka polskiego w KLO:

loadingŁaduję odtwarzacz...

‘Majówka’ to wydarzenie mające przede wszystkim na celu przybliżenie młodzieży osoby św. Jana Pawła II – dodała Ewa Byra:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Swoimi wrażeniami z ‘Majówki” podzieliły się dwie uczennice – Amelia Okoń i Oliwia Ziomek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na wydarzenie złożyło się kilka punktów programu związanych oczywiście z osobą św. Jana Pawła II. Na początku cała szkolna społeczność zgromadziła się na modlitwie w biłgorajskim sanktuarium przy relikwiach Patrona Szkoły. Następnie uczniowie wzięli udział w przygotowanych przez nauczycieli konkurencjach sportowych, obejrzeli film o Janie Pawle II i rozwiązali quiz o Patronie, a także zagadki w tzw. escape roomie. Ponadto rysowali plakat nt. „Jan Paweł II – człowiek pokoju i nadziei” i układali z rozsypanych wyrazów myśli św. Jana Pawła II. Nie zabrakło oczywiście wspólnego grillowania i spotkania przy stole.

Joanna Ferens

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe