o. Joseph Vadakkel

  • 14.07.2016, 15:30 (aktualizacja 14.07.2016, 17:07)
  • Małgorzata Sobczuk
o. Joseph Vadakkel
"Eucharystia Chlebem Życia" pod takim tytułem od 14 do 17 lipca potrwają rekolekcje w Sanktuarium Matki Bożej Krasnobrodzkiej.

Kaznodzieja pochodzi z Indii. Natomiast w Europie zakłada Centra Rekolekcyjne "Eucharystyczny Płomień".

Głoszenie ojca Vadakkela jest bardzo mocno zakorzenione w Piśmie Świętym i w nauczaniu św. Jana Pawła. W rozmowie z Małgorzatą Godzisz wyjaśnił on jak zrozumieć główną myśl rekolekcji, czyli dlaczego Eucharystia jest Chlebem Życia?

loadingŁaduję odtwarzacz...
Szczegółowy program rekolekcji eucharystycznych jest dostępny na plakacie. Kto nie będzie mógł uczestniczyć fizycznie w tych spotkaniach modlitewnych informujemy, że o godz. 18:00 będziemy przez te dni transmitować msze św. z sanktuarium. Podczas nich o. Joseph Vadakkel będzie głosił nauki.
Małgorzata Sobczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe