Wypadek z udziałem dwóch rowerzystów i samochodu

  • 24.05.2023, 10:45
  • Małgorzata Zaręba
Wypadek z udziałem dwóch rowerzystów i samochodu Fot. KMP w Zamościu
Na os. Karolówka na ulicy Śląskiej w Zamościu w poniedziałek (22.05) doszło do potrącenia rowerzysty.

W tym zdarzeniu drogowym obrażenia ciała poniosło dwóch rowerzystów, a w jaki sposób? O szczegółowym jego przebiegu informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. szt. Dorota Krukowska – Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak doszło do tego zdarzenia?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Asp. szt. Dorota Krukowska – Bubiło przestrzega, by kierowcy zwracali szczególną uwagę na niechronionych uczestników ruchu drogowego w okolicach przejazdów dla rowerów i przejść dla pieszych. 
loadingŁaduję odtwarzacz...

Korzystając z dróg niezależnie czy kierujemy samochodem czy jednośladem zawsze powinniśmy zachować ostrożność. Według nowych przepisów ruchu drogowego niechronieni uczestnicy ruchu drogowego mają pierwszeństwo jednak zanim zdecydują się wejść lub wjechać na jezdnię zobowiązani są upewnić się, że jest bezpiecznie.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe