Zachodnia obwodnica Zamościa

  • 13.02.2017, 09:48 (aktualizacja 13.02.2017, 10:30)
  • Anna Niderla-Kudach
Zachodnia obwodnica Zamościa Wikipedia
Zamość znalazł się w grupie kilku miast polskich, które dostaną pieniądze na kluczowe inwestycje drogowe z programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Pozyskane fundusze zostaną przeznaczone na przebudowę zachodniej obwodnicy miasta.

Umowa podpisana kilka dni temu w Centrum Unijnych Projektów Transportowych jest wstępem do rozpoczęcia prac. Czego konkretnie będą one dotyczyć powiedział ks. Krystianowi Bordzaniowi prezydent miasta, Andrzej Wnuk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak zapowiada prezydent, pierwsze prace zostaną podjęte w przyszłym roku:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Inwestycja ma przede wszystkim służyć bezpieczeństwu mieszkańców i ruchu w obrębie miasta:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pieniądze uzyskane przez Zamość w ramach projektu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 zostaną wykorzystane na przebudowę zachodniej obwodnicy miasta, która obejmuje odcinek drogi krajowej nr 74 - od al. 1 maja (most na Łabuńce), przez Dzieci Zamojszczyzny aż do granic miasta na końcu ulicy Szczebrzeskiej (okolice „Rolniczaka”).

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe