Konkurs Wiedzy Liturgicznej Służby Ołtarza

  • 16.02.2017, 15:55
  • Joanna Suszko
Konkurs Wiedzy Liturgicznej Służby Ołtarza
Przed ministrantami finał diecezjalnego konkursu.

W najbliższą sobotę 18 lutego w Zespole Szkół Katolickich im. św. o. Pio w Zamościu odbędzie się finał diecezjalnego Konkursu Wiedzy Liturgicznej dla Liturgicznej Służby Ołtarza. Konkurs zorganizowało duszpasterstwo LSO we współpracy z Wydziałem Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu. O szczegółach ministranckich zmagań mówi ks. Marcin Jakubiak, diecezjalny duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W finale wezmą udział laureaci pierwszego, rejonowego etapu konkursu wyłonieni w trzech kategoriach wiekowych (szkoła podstawowa - klasy V i VI, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne). Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe