Konferencja gospodarcza „Park Przemysłowy Lubaczów…”

  • 04.03.2017, 09:24 (aktualizacja 05.03.2017, 09:31)
  • Anna Głowacka
Konferencja gospodarcza  „Park Przemysłowy Lubaczów…”
W Miejskim Domu Kultury im. Aleksandra Sas – Bandrowskiego w Lubaczowie odbyła się (02.03) konferencja gospodarcza „Park Przemysłowy Lubaczów – Brama na Wschód” zorganizowana przez Urząd Miasta Lubaczów.

Spotkanie rozpoczęło się pokazem laserów. Konferencja składała się z dwóch sesji oraz wizyty studyjnej w Parku Przemysłowym Lubaczów.

Poseł Anna Schmidt – Rodziewicz w rozmowie z Katolickim Radiem Zamość zaznaczyła, jaką rolę w zakresie przemysłu odgrywa region Lubaczowa na tle naszego kraju.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego podkreślił, że Lubaczów jest miejscem, które posiada potencjał inwestycyjny.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jacek Piechota, Prezes Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej przypomniał o działaniach, które zostały podjęte w roku 2015 porównując ówczesne działania z obecnymi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzysztof Szpyt, Burmistrz Miasta Lubaczów wyjaśnił, dlaczego konferencja nosiła nazwę „Brama na Wschód”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Moderatorem spotkania była Krystyna Olesińska, kierownik Wydziału PR w Departamencie Informacji i Komunikacji Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.
 

Park Przemysłowy Lubaczów to obszar inwestycyjny typu „greenfield” położony w północno – wschodniej części miasta przy ul. Technicznej. Teren to około 24 ha uzbrojonych w niezbędną infrastrukturę z przeznaczeniem pod przemysł oraz usługi.

Anna Głowacka

Zdjęcia (26)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe