Jarosław Stawiarski i Stanisław Pryciuk

  • 08.03.2017, 12:01 (aktualizacja 08.03.2017, 12:40)
  • Małgorzata Zaręba
 Jarosław Stawiarski i Stanisław Pryciuk
wiceminister Sportu i Turystyki RP i prezes ZOZPN

W Nieliszu w jednym z hoteli w piątek (03.03) odbył się jubileusz 40. lecia Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej oraz 17. Plebiscyt Kroniki Tygodnia.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku Piłki Nożnej, byli i obecni trenerzy i zawodnicy oraz władze samorządowe ze wszystkich gmin powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego.
ZOZPN liczy 65 piłkarskich klubów i pięć tysięcy zawodników. Jarosław Stawiarski, wiceminister Sportu i Turystyki podkreślił, że najważniejsze na Zamojszczyźnie jest propagowanie piłki nożnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas uroczystości wyróżnieniami odznaczono znakomitych prezesów, trenerów i piłkarzy, którzy przyczynili się do rozwoju piłki nożnej. Stanisław Pryciuk, prezes ZOZPN poinformował, że piłka nożna na Zamojszczyźnie rozwija się prężnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Plebiscycie Piłkarskim „Kroniki Tygodnia” drużyną Roku został Hetmana Zamość. Krzysztof Rysak, trener III ligowego Hetmana przyznał, że największym sukcesem i zasługą zawodników jest wysoki poziom gry, dlatego głównym celem drużny jest awans na wyższy poziom rozgrywek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W kategorii „Trener roku" wyróżniony został Paweł Lewandowski, szkoleniowiec drużyny Omega Stary Zamość. W kategorii „Drużyną Roku" zwycięstwo również zostało przyznane Omedze Stary Zamość. Paweł Lewandowski stwierdził, że nominacja była wielką niespodzianką, a wyróżnienie dla drużyny można przypisać ciężkim treningom wszystkich zawodników.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Tytuł „Najlepszego piłkarza roku" otrzymał Bartosz Nizioł z drużyny Omega Stary Zamość, który przyznał, że piłka nożna jest wielka pasją.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas jubileuszu 40. lecia ZOZPN wszyscy przybyli na uroczystość goście mieli okazję obejrzeć pokaz Freestyle Football. Występ akrobatyczny z piłką nożną wykonał Michała Rycaj, dwukrotny mistrz świata tej dyscypliny. Prowadzi on akademię Freestyle Football, gdzie zawodnicy uczą się trików z piłką.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkim  działaczom i członkom  ZOZPN życzymy sukcesów w pracy zawodowej, a trenerom i piłkarzom awansów do wyższych lig na poziomie rozgrywkowym.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe