Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza w tenisie stołowym

  • 22.03.2017, 08:18 (aktualizacja 22.03.2017, 08:37)
  • Małgorzata Zaręba
Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza w tenisie stołowym ks. Piotr Szeptuch
XI Indywidualne Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Tenisie Stołowym odbyły się w sobotę (18.03) w hali sportowej „Olimpijczyków Polskich” w Szczebrzeszynie.W mistrzostwach wzięli udział ministranci, lektorzy, dziewczęta z grup parafialnych oraz księża opiekujący się grupami ministranckimi, lektorskimi i scholami.


 Rozgrywki odbyły się na dziewięciu stołach, a wzięli w nich udział zawodnicy podzielni na kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazjalne, licealne oraz lektorzy. O wynikach najlepszych ministarantów szkół podstawowych z klas IV i młodszych informuje ks. Piotr Szeptuch, diecezjalny duszpasterz sportu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kto został zwycięzcą w kategorii klas V i VI szkół podstawowych?
loadingŁaduję odtwarzacz...

O wynikach lektorów czyli gimnazjalistów informuje Piotr Szeptuch.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród najstarszych zawodników, czyli uczniów szkół średnich i starszych najlepszymi okazali się chłopcy z Parafii w Buśnie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W kategorii dziewcząt ze szkól podstawowych i gimnazjalnych, które uczestniczą w zajęciach duszpasterskich zwyciężyła Magdalena Stopyra z Parafii Lipsko.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej był to także sprawdzian dla kapłanów, którzy przygotowują się do Mistrzostw Polski w tenisie stołowym. Zwycięzcą okazał się ks Andrzej Łuszcz, proboszcz par. Wniebowzięcia NMP w Buśnie (gm. Białopole). Na ostatnich XXVI Mistrzostwach Polski Księży w Tenisie Stołowym, które odbyły się w Archidiecezji Gnieźnieńskiej w kategorii od 35 do 45 lat zdobył on złoto.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Piotr Szeptuch składa serdecznie podziękowania wszystkim przybyłym na Mistrzostwa zawodnikom, opiekunom i trenerom oraz osobom, które pomogły przy organizacji rozgrywek.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Za oprawą sędziowską odpowiedzialni byli sędzia główny Tadeusz Chwiejczak oraz miejscowi zawodnicy, którzy czuwali nad przebiegiem rozgrywek.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie mistrzostw najlepszym zawodnikom wręczone były okazałe puchary, medale i upominki. Kolejne zmagania podczas których ministranci i lektorzy będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami będą mistrzostwa w szachach.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkim zwycięzcom tenisowych rozgrywek serdecznie gratulujemy.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (74)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe