Co nam w duszy gra!

  • 30.03.2017, 13:24 (aktualizacja 30.03.2017, 19:19)
  • Bartłomiej Surmacz
Co nam w duszy gra!
W głównej sali Klubu 3 Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu zespoły artystyczne ośrodków i szkół specjalnych z rejonu zamojskiego wystąpiły w czwartek (30 marca) na IV Regionalnych Prezentacjach Artystycznych Osób Niepełnosprawnych „ Co nam w duszy gra…”.

Jak co roku to wydarzenie organizuje Stowarzyszenie na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną „Wszyscy Razem” w Zamościu. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu współorganizuję to wydarzenie. Dyrektor tej placówki Barbara Grądkowska wyjaśniła cel spotkania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie to było okazją do wspomnienia Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie zespoły wystąpiły na scenie?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Zamojski Henryk Matej. Artyści i ich podopieczni zostali nagrodzeni i wręczono im dyplomy. Gościnnie wystąpił zespół Bafflo.

Bartłomiej Surmacz

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe