Jerzy Sądel - Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych

  • 23.06.2016, 11:15 (aktualizacja 01.07.2016, 15:06)
  • Małgorzata Godzisz
Jerzy Sądel - Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
Od drzewa do drewna

Katolickie Radio Zamość od ponad 8 lat we współpracy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Lublinie odkrywa przed swoimi słuchaczami piękno naszych lasów. Od 2010 roku programy emitowane są pod nazwą „Leśne Radio” w każdą sobotę miesiąca o godz. 10:15. Powtórki audycji są w niedziele o godz. 3:00 i w środy o godz. 13:15.

W obrębie ośmiu Nadleśnictw: Biłgoraja, Janowa Lubelskiego, Józefowa, Krasnegostawu, Mircza, Strzelec, Tomaszowa i Zwierzyńca, na różne sposoby podejmowane są ważne i trudne tematy ukazujące, że las dla każdego z nas jest prawdziwą eksplozją życia. Dodatkową wartość programom tym dodaje sposób ich realizacji bezpośrednio z obserwacji w terenie. Przed rokiem zrodził się pomysł, szczególnie po spotkaniach z osobami niewidomymi, by stworzyć coś specjalnie dla nich, by pod swoimi palcami „zobaczyli” las.

 

Dlaczego warto będzie sięgnąć po tego radiobooka usłyszą Państwo w „Rozmowie Dnia” z Jerzym Sądelem, dyrektorem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.

loadingŁaduję odtwarzacz...


 

Małgorzata Godzisz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe