OSP Krowica Hołodowska „Moja pasja moją szansą”

  • 31.03.2017, 18:51 (aktualizacja 31.03.2017, 21:47)
  • Anna Głowacka
OSP Krowica Hołodowska „Moja pasja moją szansą”
Jednostka Ochotniczej Staży Pożarnej z Krowicy Hołodowskiej jest jedyną na Podkarpaciu i trzecią w Polsce, która otrzymała grant w wysokości 8 500 zł z Programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności. O konkursie „Równać Szanse 2016” realizowanym przez Fundację dowiedzieli się od władz samorządu Gminy Lubaczów.

 Anna Strzop, opiekun Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Krowicy Hołodowskiej w rozmowie z Anną Głowacką wyjaśniła, jak wyglądała reakcja drużyny, gdy dowiedzieli się o wygranej w konkursie.

loadingŁaduję odtwarzacz...
 

  Współpraca z młodzieżą jest dla mnie ważnym doświadczeniem – dodała.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katarzyna Ważna, z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej powiedziała, czym jest dla niej udział w projekcie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W najbliższych planach drużyny jest m.in. udział w Kiermaszu Wielkanocnym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zwycięski projekt  nosił nazwę „Moja pasją moją szansą – czyli jak przez własne zainteresowania i pasje rozwijać siebie oraz lokalną społeczność”. Kierowany jest on do młodzieży, członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Krowicy Hołodowskiej. Projekt zakłada przeprowadzenie szkoleń oraz warsztatów m.in. w zakresie dziennikarstwa, wizyty w Centralnym Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Projekt zwieńczy uroczysta premiera filmu o jednostce OSP w Krowicy Hołodowskiej, którego realizacja przewidziana jest na miesiąc sierpień 2017 r.

Anna Głowacka

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe