Dzień Ziemi 2017

  • 10.04.2017, 18:54 (aktualizacja 19.04.2017, 15:23)
  • Małgorzata Sobczuk
Dzień Ziemi 2017
FESTYN Z OKAZJI DNIA ZIEMI W KRASNYMSTAWIE
W tym roku obchody Światowego Dnia Ziemi poświęcone będą różnorodności biologicznej. Organizatorzy festynu chcą uświadomić nam wszystkim jak kruchy jest ekosystem naszej planety. W tym roku Dzień Ziemi obchodzony jest po raz czterdziesty na świecie, po raz dwudziesty w Polsce i po raz pierwszy w takim wymiarze w Krasnymstawie.
 
Mamy nadzieję, że atrakcyjny program, bogata oferta edukacyjno-ekologiczna oraz występy  artystyczne zachęcą Państwa do przybycia w dniu 22 kwietnia br. na Zaułek Nadrzeczny.
 
Podczas festynu odbędzie się również  zbiórka makulatury i elektrośmieci w zamian za sadzonki drzew.
 
Serdecznie zapraszamy!
Małgorzata Sobczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ekoprzewodnik
Ekoprzewodnik 18.04.2017, 17:05
Dziękuję za zamieszczenie informacji.
Uwaga, ze względu na niesprzyjające prognozy pogody, zespół organizatorów zadecydował o przeniesieniu imprezy do Krasnostawskiego Domu Kultury! Termin i godziny bez zmian: sobota 22 kwietnia, 12:00 - 16:00. Zapraszamy :)

Pozostałe