Rocznica katastrofy smoleńskiej w Lubaczowie

  • 10.04.2017, 21:02 (aktualizacja 10.04.2017, 21:55)
  • Anna Głowacka
Rocznica katastrofy smoleńskiej w Lubaczowie
W dniu siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej Miejskie Koło Radnych Prawa i Sprawiedliwości złożyło wiązankę kwiatów pod tablicą katyńską znajdującą się przy Sanktuarium w Lubaczowie.

Ks. kan. Andrzej Stopyra, proboszcz parafii konkatedralnej w rozmowie z Anną Głowacką przypomniał w jaki sposób w murach Sanktuarium znalazła się symboliczna marmurowa tablica.

loadingŁaduję odtwarzacz...
 

 Rokrocznie mieszkańcy Lubaczowa upamiętniają ofiary zbrodni katyńskiej oraz tych, którzy zginęli w wyniku katastrofy.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas modlitwy za ofiary zbrodni katyńskiej wspominamy również ofiary katastrofy smoleńskiej - zaznaczył proboszcz parafii konkatedralnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. kan. Andrzej Stopyra dziękował wspólnocie parafialnej za udział w wydarzeniu i wspólną modlitwę.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W środę 12 kwietnia w Lubaczowie odbędą się obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Mieszkańcy miasta zgromadzą się o godz. 12.00 pod pomnikiem Ofiar Katynia przy nowym cmentarzu.

Anna Głowacka

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe