XV Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych w Gromadzie

  • 25.07.2016, 11:09
  • Joanna Ferens
XV Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych w Gromadzie Joanna Ferens
W dniach 23-24 lipca 2016 roku na boisku sportowym w Gromadzie odbył się XV Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj.

Organizatorami Turnieju byli: Wójt Gminy Biłgoraj, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju, Uczniowski Klub Sportowy w Gromadzie, Ochotnicza Straż Pożarna w Gromadzie oraz mieszkańcy Gromady i Majdanu Gromadzkiego.

Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał gospodarz Turnieju, Wójt Gminy Biłgoraj, Wiesław Różyński, który poinformował również o najważniejszych celach Turnieju:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Błogosławieństwa na czas zabawy i zdrowej rywalizacji udzielił zawodnikom proboszcz parafii w Gromadzie, ks. Marek Kuśmierczyk:
loadingŁaduję odtwarzacz...

Komentatorem sportowym podczas turnieju jest znany i lubiany spiker, Lucjan Kupczak, który w rozmowie z Joanną Ferens wyjaśnia, dlaczego tak bardzo lubi przybywać na Turniej do Gromady:
loadingŁaduję odtwarzacz...

W tegorocznym Turnieju wzięło udział 12 Niezrzeszonych Zespołów Piłkarskich reprezentujących miejscowości i sołectwa Gminy Biłgoraj z Brodziaków-Smólska, Dąbrowicy, Dereźni, Gromady, Hedwiżyna-Ignatówki, Kolonii Sól, Korytkowa Dużego, Majdanu Gromadzkiego-Nadrzecza, Soli, Bidaczowa, Ciosmów i Woli Dereźniańskiej-Rudy Solskiej.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (39)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe