Kapłani w czołówce

  • 24.04.2017, 09:21 (aktualizacja 24.04.2017, 09:39)
  • Art. nadesłany
Kapłani w czołówce
Duchowni z Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej – ks. Krzysztof Augustynek (wikariusz par. św. Michała w Werbkowicach) i ks. Andrzej Łuszcz (proboszcz par. Wniebowzięcia NMP w Buśnie) uczestniczyli w XXVII Mistrzostwa Polski Księży w Tenisie Stołowym, które odbyły się (19-20.04) w Archidiecezji Gnieźnieńskiej w halach w Kiszkowie i Głębokiem.

Nasi reprezentanci wywalczyli w deblu srebrny medal, a ks. Andrzej Łuszcz zajął 3.miejsce. Miejsce w kategorii open dla wszystkich zawodników, srebro zdobył pochodzący z Chełma ks. Stanisław Kryszczuk, który w swojej kategorii wiekowej od 56 do 65 lat zdobył złoty medal.

W dwudniowych mistrzostwach wzięli udział księża z archidiecezji: gdańskiej, gnieźnieńskiej, lubelskiej i poznańskiej oraz diecezji opolskiej, sandomierskiej i zamojsko-lubaczowskiej.

Zmagania były czasem wymiany doświadczeń duszpasterskich oraz ciężkiej sportowej rywalizacji. Głównym celem mistrzostw było wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych, popularyzacja prowadzenia sportowego trybu życia, integracja społeczności przez sport oraz promocja Gniezna i okolic.

 

                                                   Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w karierze sportowej

Art. nadesłany

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe