Rozwiązanie konkursu

  • 05.05.2017, 10:05 (aktualizacja 21.12.2017, 23:59)
  • Katarzyna Muszyńska
Rozwiązanie konkursu
Laureaci 1 z 4 par butów Memo od MDH Profilaktyka

Buciki Memo wygrali:

1. Franciszek Możdżeń

2. Jakub Tajak

3. Emilia Kozieł

4. Bartosz Król

Nagroda specjalna: Paulina Flok

Wszystkim dzieciom gratulujemy ;-)

Fragmenty wypowiedzi rodziców nt. stóp ich dzieci:

" Moje dziecko urodziło się w ciężkiej zamartwicy z 1pkt Apgar i od urodzenia do 7 mies było rehabilitowane. Towarzyszyło nam wzmożone napięcie mięśniowe i asymetria. Już wtedy Pani rehabilitantka powiedziała ze synek będzie musiał nosić buty ortopedyczne.Teraz ma płaskostopie i takie buciki dla nas to mus. Bardzo chcielibyśmy wygrać buty Memo aby móc odpowiednio zadbać o te małe stópki."

" Dlaczego moje dziecko powinno nosić buty Memo.....Po pierwsze jestem Agnieszka mama urwiska Bartosza 3,5 lat:) Zauważyłam od jakiegoś czasu,że synek źle ustawia nóżki przy chodzeniu i krzywo chodzi. Zgłosiłam oczywiście to od razu lekarzowi rodzinnemu .Lekarz oglądnął i stwierdził małe płaskostopie i "zachodzące" nóżki do środka. Zalecił by na wszelki wypadek rozejrzeć się za butami leczniczymi.Ja jako mama troszcząca się o swoje dziecko od razu sprawdziłam internet i opinie o najlepszych butach ortopedycznych.I tak właśnie trafiłam na buciki Memo.Opinie o tych butach są naprawdę pochlebne i dużo mam poleca zakup tych właśnie bucików.Zalety Memo to najwyższa jakość wykonania  z naturalnych materiałów przyjaznych stopie dziecka.a najbardziej co mi przypadło do gustu i bardzo się spodobało to unikatowa funkcja diagnostyczna-system monitoringu w podeszwie Memo.Jest to super rozwiązanie ponieważ można kontrolować w którym miejscu ścierają się najwięcej podeszwy i dzięki temu zniwelować problem odpowiednią wkładką.Do produkcji obuwia Memo stosowane są najwyższej jakości materiały.

Wierzchnia i wewnętrzna część buta wykonana jest z naturalnych, miękkich skór kozich, idealnych dla stopy dziecka. Skóry te w sposób naturalny dostosowują się do stopy, tym samym zwiększają komfort użytkowania. Niektóre modele wyposażone zostały w specjalistyczną podszewkę bezchromową. Naturalne materiały o właściwościach higroskopijnych sprawiają, że but oddycha, a stopa nie ulega zapoceniu.Buciki Memo mają pozytywną rekomendację Centrum Zdrowia Dziecka :)Specjalna technologia montażu V-tech, polegająca na prawidłowym ustawieniu cholewki podczas procesu montowania buta. Technologia ta gwarantuje zachowanie osi symetrii w wyprodukowanym bucie a tym samym, wraz z charakterystycznym sztywnym zapiętkiem i wysoką cholewką, wspomaga prawidłowy rozwój stóp. Obuwie Memo pozbawione jest cech konstrukcyjnych, mogących zakłócić obraz rzeczywistej fizjologii i potrzeb stóp w okresie wzrastania.  Po prostu nie są to takie "zwyczajne" buciki tylko buciki ,które leczą stópki naszym dzieciom:)Mam nadzieję,że mojemu synkowi też pomogą:)"
" Żeby dwuletni Franek mógł poznawać świat zdrowymi nóżkami,
musi w butach Memo chadzać codziennie nowymi ścieżkami. "
" Miałem kiedyś stópki małe
Którymi mamę w brzuszku kopałem.
Ona im piękne zdjęcie zrobiła
By na przyszłość miła pamiątka była.
Skóra na nich pomarszczona
Do łaskotania wprost stworzona.
Bardzo malutkich paluszków pięć
By je całować rodzice wciąż mieli chęć.
Moja mama o nie dbała
Najlepiej jak tylko umiała.
Teraz raz dwa trzy… skaczę i tupię sobie
Biegam z tatą za piłką po ogrodzie.
By moje stopy nadal były zdrowe
Chętnie ubrałbym z MEMO obuwie kolorowe.
Przyjazne dla dziecięcych stópek buty by się przydały
Byłby to prezent dla mnie doskonały.
Dlatego ten wierszyk rodzinnie tworzymy
I o wygranej 1 z 4 par butów firmy MDH Profilaktyka w konkursie KRZ marzymy. "
 
" Emilka to śliczna i żywiołowa dziewczynka,każda taka dziewczynka powinna mieć śliczne skórzane buciki:)Tylko w takich bucikach stópki mogą oddychać i dobrze się rozwijać.Stópki Emilki najbardziej są zadowolone w bucikach,które są prawidłowo usztywnione i do których możemy włożyć wkładki,w taki sposób pozbywamy się płaskostopia.Tylko w porządnych butach stópeczki nie koślawią się i pięknie się prezentują,a dla Emilki i nas rodziców jest to bardzo ważne. "
Katarzyna Muszyńska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe