07.05.2017 parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Dubience

  • 08.05.2017, 01:22 (aktualizacja 09.05.2017, 16:33)
  • Joanna Suszko
07.05.2017 parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Dubience
7 i 8 maja 2017 roku krzyż św. Jana Pawła II przebywa w parafii w Dubience.

Przeżywamy Srebrny Jubileusz istnienia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Jego głównym obchodem jest peregrynacja wielkopiątkowego krzyża św. Jana Pawła II po wszystkich parafiach naszej diecezji.

W niedzielę 7 maja maja krzyż rozpoczął nawiedzenie parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Dubience. Wiernych do tego wydarzenia, w ramach rekolekcji,przygotowywał ks. Krzysztof Giera, wikariusz parafii Zwiastowania NMP w Tomaszowie Lubelskim. Powiedział o tym, że był to wyjątkowy czas,
loadingŁaduję odtwarzacz...
Proboszczem parafii w Dubience od trzech lat jest ks. Piotr Ciećkiewicz, który opowiedział o jej funkcjonowaniu i przebiegu peregrynacji.
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przeżyciami z przygotowań do peregrynacji, nadziejami na duchowe owoce ze spotkania z relikwiami św. Jana Pawła II oraz radością z tego, że wspólnota parafialna w Dubience jest żywą wspólnotą podzieliły się z nami członkinie rady parafialnej: pani Maria, pani Barbara i pani Marzena.
loadingŁaduję odtwarzacz...
8 maja krzyż św. Jana Pawła II rozpocznie nawiedzenie parafii pw. św. Jacka i Matki Bożej Różańcowej w Horodle.
Joanna Suszko

Zdjęcia (62)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe