Lubelscy seniorzy w akcji!

  • 27.07.2016, 12:23 (aktualizacja 27.07.2016, 13:11)
  • Magdalena Berdak
Lubelscy seniorzy w akcji!
Rozpoczyna się projekt skierowany do osób starszych z naszego regionu.

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Medialnej im. JANA PAWŁA II i Katolickie Radio Zamość serdecznie zapraszają do udziału w projekcie pt. „Lubelscy seniorzy w akcji!”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Projekt jest dofinansowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014-2020 (ASOS):
loadingŁaduję odtwarzacz...

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie internetowej www.skkm.pl i dostarczyć pocztą (e-mail albo tradycyjną) lub osobiście do biura projektu na ul. Hetmana Jana Zamoyskiego 1, 22-400 Zamość. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 501101165 lub e-mail: [email protected]

Magdalena Berdak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe