10.05 parafia pw. Przemienienia Pańskiego i Matki Bożej Łaskawej w Szpikołosach

  • 11.05.2017, 00:02
  • Joanna Suszko
10.05 parafia pw. Przemienienia Pańskiego i Matki Bożej Łaskawej w Szpikołosach
10 i 11 maja krzyż św. Jana Pawła II przebywa w parafii w Szpikołosach.

Przeżywamy Srebrny Jubileusz istnienia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Jego głównym obchodem jest peregrynacja wielkopiątkowego krzyża św. Jana Pawła II po wszystkich parafiach naszej diecezji.

W środę 10 maja krzyż rozpoczął nawiedzenie parafii pw. Przemienienia Pańskiego i Matki Bożej Łaskawej w Szpikołosach. Proboszczem tego miejsca jest ks. Waldemar Malinowski, który przytoczył niezwykle ciekawą historię parafii.
loadingŁaduję odtwarzacz...
Do nawiedzenia krzyża w Szpikołosach poprzez rekolekcje przygotowywał parafian ks. Andrzej Łuszcz, proboszcz parafii Buśno.
loadingŁaduję odtwarzacz...
Popołudniu 11 maja krzyż św. Jana Pawła II rozpocznie nawiedzenie w parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Moniatyczach.
 
Joanna Suszko

Zdjęcia (51)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe