Młodzi z diecezji zamojsko-lubaczowskiej na ŚDM

  • 30.07.2016, 10:11 (aktualizacja 30.07.2016, 10:22)
  • ks. Krystian Bordzań
Młodzi z diecezji zamojsko-lubaczowskiej na ŚDM polskieradio.pl
Prawie 1200. oficjalnie zgłoszonych młodych ludzi z diecezji zamojsko-lubaczowskiej bierze dziś udział w głównych uroczystościach podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

 Wśród pielgrzymów są m.in. młodzi z parafii w Łukowej, a wśród nich Dominika, która powiedziała ks. Krystianowi Bordzaniowi co zapamięta ze Światowych Dni Młodzieży.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Krakowie na co dzień mieszka pochodząca ze Skierbieszowa Marzena, która opowiedziała nam o radosnej atmosferze Światowych Dni Młodzieży.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Dziś wieczorem (30.07)  młodzi spotkają się z Franciszkiem na Campus Misericordiae w Brzegach na wieczornym czuwaniu. Jutro natomiast o 10:00 Msza św. rozesłania na zakończenie Światowych Dni Młodzieży. Wszystkie te uroczystości będziemy transmitować na naszej antenie.

 

ks. Krystian Bordzań

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe