Święto Lasu w Nadleśnictwie Tomaszów

  • 23.05.2017, 23:35 (aktualizacja 24.05.2017, 20:42)
  • Małgorzata Sobczuk
Święto Lasu w Nadleśnictwie Tomaszów Małgorzata Godzisz
Nadleśnictwo Tomaszów ma odnowioną kwaterę myśliwską. W Leśnictwie Pańków, gdzie odbyły się uroczystości Święta Lasu zgromadziła się (19.05) brać leśna.
Wydarzenie poprzedziła msza św. polowa przy kwaterze myśliwskiej. Po Eucharystii poświęcono budynek. Gości przywitał gospodarz tomaszowskich lasów Nadleśniczy Nadleśnictwa Tomaszów Leszek Dmitroca. Nie zabrakło dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie Jerzego Sądla. 
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przedstawiono historię kwatery myśliwskiej w Pańkowie oraz działalność łowiecką w obwodzie 305. Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Tomaszów Stanisław Stanibuła wyjaśnił w rozmowie z Małgorzatą Godzisz dlaczego potrzebna jest odpowiednia infrastruktura przy planowanej gospodarce łowieckiej.  
loadingŁaduję odtwarzacz...
Uroczystość uświetnił koncert zespołu Sygnalistów Myśliwskich „Odzew”, którzy wykonali charakterystyczne sygnały stosowane podczas polowań. Więcej o Święcie Lasu usłyszą Państwo w najnowszym wydaniu audycji „Leśne Radio” w sobotę po godz. 10:15. 
Małgorzata Sobczuk

Zdjęcia (15)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe