Wczasorekolekcje dla niepełnosprawnych

  • 04.07.2017, 17:15 (aktualizacja 04.07.2017, 17:51)
  • Małgorzata Sobczuk
Wczasorekolekcje dla niepełnosprawnych
„Połącz serce”. Co roku odbywają się wczasorekolekcje dla osób niepełnosprawnych na terenie diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Organizuje je Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych wspólnie z diecezjalnym Caritasem.

Tym razem zaplanowano je w dniach 17-22 lipca w Hucie Różanieckiej. O wakacjach z Bogiem powiedział Małgorzacie Godzisz ks. Karol Jędruszczak, duszpasterz osób niepełnosprawnych rejonu biłgorajskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

By takie spotkanie mogło dojść do skutku potrzebne są środki finansowe dla jego uczestników, w tym przypadku niepełnosprawnych. Caritas Diecezji Zamojsko-lubaczowskiej uruchomił specjalne konto bankowe, poprzez które każdy z nas może sprawić, że więcej osób skorzysta z wczasorekolekcji. Do wsparcia zachęcał ks. Karol Jędruszczak.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Każdy darczyńca zostanie zauważony.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Numer konta bankowego Caritas Diecezji Zamojsko-lubaczowskiej znajduje się na plakacie dołączonym do wiadomości. Należy pamiętać, by w tytule przelewu był dopisek „rekolekcje niepełnosprawni”.

Małgorzata Sobczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe