Lipcowy Rajd Rowerowy „Granicą Polski”

  • 30.06.2017, 13:32
  • Magdalena Zarembska
Lipcowy Rajd Rowerowy „Granicą Polski”
W sobotę (08.07.) o godzinie 9:00 z Rynku Miejskiego w Lubaczowie ruszy Lipcowy Rajd Rowerowy „Granicą Polski”. Uczestnicy będą mieli do pokonania 50 km.

Rajd jest adresowany dla osób pełnoletnich. Obowiązuje wpisowe w wysokości 20 zł. Zapisać można się w Biurze Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Lubaczowie, ul. Rynek 26, pok.A9 na II piętrze do 5 lipca br. Planowana trasa przebiegać będzie w sposób następujący: Lubaczów – Młodów – Borowa Góra – Huta Kryształowa – Radruż – Horyniec-Zdrój – Wólka Horyniecka – Kresowa Osada – Antoniki – Lubaczów.  Organizatorem Rajdu jest Daniel Pilip, z którym można się kontaktować w celu uzyskania dodatkowych informacji pod numerem: 16 632 80 10 wew.54 lub kom. 883 233 236.

Magdalena Zarembska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe