I Międzynarodowy Festiwal w Tomaszowie Lubelskim

  • 03.07.2017, 12:56 (aktualizacja 03.07.2017, 13:07)
  • Ewa Monastyrska
I Międzynarodowy Festiwal w Tomaszowie Lubelskim
Od 30 czerwca do 2 lipca mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego rozkoszowali się muzyką klasyczną w różnych odsłonach.

I Międzynarodowy Festiwal w Tomaszowie Lubelskim przeszedł już do historii. Mieszkańcy Tomaszowa mogli od 30 czerwca do 2 lutego rozkoszować się muzyką klasyczną w różnych odsłonach. Dyrektor generalny festiwalu, Tomasz Raczkiewicz wyjaśnił, że pierwszy dzień przedstawiający fragmenty Skrzypka na dachu to tak naprawdę historia nie tylko żydów, ale i Polaków.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pozostałe dni upłynęły pod znakiem operetkowym i koncertowym.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Tomasz Raczkiewicz wyraził nadzieję, że nie jest to ostatni festiwal w Tomaszowie Lubelskim, ponieważ dla mieszkańców miasta przygotowywana jest już prawdziwa niespodzianka. 
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy koncertu, który odbył się w Tomaszowskim Domu Kultury, byli zadowoleni z pomysłu festiwalu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród występujących był również znany aktor, Michał Grudziński. Choć jego pasją jest głównie teatr, to wśród fanów znany jest przede wszystkim z serialu telewizyjnego Rodzinka.pl , gdzie wcielił się w rolę dziadka. Aktor zdradził, co myśli o Zamojszczyźnie. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas festiwalu wystąpili  między innymi Agnieszka Mazur, Agnieszka Sokolnicka, Agnieszka Adamczak,  Joanna Horodko, Michał Grudzkiński, Tomasz Raczkiewicz, Jacek Skowroński a także wspomniana już orkiestra z Czernichowa. 

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (16)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe