Wystartował 7 Exodus Młodych

  • 04.07.2017, 20:34 (aktualizacja 05.07.2017, 12:41)
  • Magdalena Zarembska
Wystartował 7 Exodus Młodych Paweł Łuczka
Koronką do Miłosierdzia Bożego we wtorek (04.07) rozpoczął się 7 Exodus Młodych. Zwierzyniec wypełnił się młodymi ludźmi, kapłanami i siostrami zakonnymi. Hasłem tegorocznego spotkania są słowa „Idźcie i głoście!”

Już od godzin porannych na polu namiotowym w Zwierzyńcu wielki ruch. Przyjeżdżają uczestnicy z różnych zakątków diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Swoimi nadziejami związanymi z przeżyciem tych kilku pięknych dni podzielili się z nami niektórzy uczestnicy.  

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uroczystej mszy św. rozpoczynającej Exodus Młodych przewodniczył biskup pomocniczy Mariusz Leszczyński. W wygłoszonej homilii podkreślił, że nie powinniśmy ulegać panice, a w pełni zawierzyć Bogu, aby móc z całą mocą „iść i głosić”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wieczór wypełnił się dźwiękami muzyki zespołu Mocni w Duchu. Z Magdaleną Zarembską rozmawiali członkowie zespołu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Plan na dzień jutrzejszy prezentuje się następująco: dzień w Zwierzyńcu rozpocznie się Jutrznią o godz. 8:00, o godz. 9:30 świadectwo wiary da modelka Anna Golędzinowska. Następnie o godz. 11:30 wystartują warsztaty.
 

Punktem kulminacyjnym dnia będzie sakrament pokuty, do którego przygotowywać będzie konferencja ks. Pawła Krężołka SDS, którą wygłosi o godz. 16:00. Rytmem rapu dzień zakończy koncert ks. Jakuba Bartczaka o godz. 20:00. Wszystkich gorąco zapraszamy do Zwierzyńca!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Magdalena Zarembska

Zdjęcia (32)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe