Światowe Dni Młodzieży zapisane w sercach!

  • 05.08.2016, 11:34 (aktualizacja 25.07.2017, 21:58)
  • Małgorzata Sobczuk
Światowe Dni Młodzieży zapisane w sercach! Małgorzata Godzisz
Co kryje się pod tym hasłem?

W uszach brzmią jeszcze słowa papieża Franciszka, który na Campus Misericordiae w Brzegach powiedział do młodych: "Światowy Dzień Młodzieży zaczyna się dziś i trwać będzie jutro w domu, bo od teraz to tam Jezus Ciebie i mnie chce spotykać. On nie chce zostać tylko w tych pięknych wspomnieniach. On chce być obecny cały czas".

Dlatego mamy dla słuchaczy Katolickiego Radia Zamość konkurs zatytułowany „Światowe Dni Młodzieży zapisane w sercach”.

Wystarczy nadesłać na adres mailowy: [email protected] autorskie, ciekawe zdjęcie, które pokazuje 31. Światowe Dni Młodzieży, przesłać wesoły filmik, napisać swoje świadectwo, opowiadanie lub wiersz z przeżycia tego czasu. Oprócz tego swoje propozycje możecie zamieszczać na naszym profilu na Facebooku pod postem [TUTAJ]. 

Można też swoje propozycje wysyłać drogą tradycyjną na adres pocztowy: Katolickie Radio Zamość, ul. H. Jana Zamoyskiego 1, 22-400 Zamość z dopiskiem „ŚDM konkurs”. 

Termin nadsyłania prac upływa 5 września. Do wygrania cenne książki, audiobooki i filmy o Bożym Miłosierdziu i Światowych Dniach Młodzieży ufundowane przez Wydawnictwa: Znak, Rafael i Jedność.

Zapraszamy też do słuchania audycji "Miłosierni to My" we wtorki o godz. 17:00. Powtórki w niedziele o godz. 9:00, a w nich przemówienia papieża Franciszka podczas tegorocznych ŚDM, a także świadectwa, wywiady z uczestnikami i pieśni w wielu językach świata.

Małgorzata Sobczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe