Gminne zawody strażackie w Cieszanowie

  • 07.07.2017, 13:37
  • Magdalena Zarembska
Gminne zawody strażackie w Cieszanowie Magdalena Zarembska
W niedzielę (02.07.) w Ciesznowie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. 9 jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej spotkało się, aby wykorzystać ten czas na wspólną zabawę z nutą rywalizacji.

W ramach zawodów odbyła się sztafeta pożarnicza i ćwiczenia bojowe. Tor do zawodów przygotowała jednostka z Chotylubia. Wszystkich zebranych uroczyście przywitał przedstawiciel zarządu Państwowej Straży Pożarnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wielu młodych ludzi angażuje się w działalność Ochotniczej Straży Pożarnej.  Takie wydarzenia jak zawody strażackie są dla nich czasem, kiedy mogą się sprawdzić, poznać inne jednostki i obserwować starszych druhów strażaków.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bardzo często jednostki powstają na potrzeby zawodów strażackich – jest to mobilizacja do zebrania grupy, aczkolwiek zazwyczaj kontynuują później działalność strażaków ochotników.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wyniki zawodów prezentują się następująco: w grupie A wygrała jednostka OSP Cieszanów, w grupie C również OSP Cieszanów, w MDP dziewczęta była to także OSP Cieszanów, zaś w MDP chłopców OSP Dachnów.

Magdalena Zarembska

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe