Kawiarnia wielokulturowa

  • 17.07.2017, 14:41 (aktualizacja 17.07.2017, 15:10)
  • Magdalena Zarembska
Kawiarnia wielokulturowa
Urząd Miejski w Lubaczowie oraz Młodzieżowa Rada Miasta Lubaczowa zapraszają wszystkich zainteresowanych na warsztaty językowe „Kawiarnia wielokulturowa”.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich osób, które chciałyby przełamać barierę językową, odkrywać inne kultury, poznać nowych ludzi, a przede wszystkim dobrze się bawić. Nie ma ograniczeń wiekowych, mile widziane są rodziny z dziećmi. Jeżeli chodzi o znajomość języka też nie jest ona określona – można uczestniczyć aktywnie w warsztatach niezależnie od poziomu znajomości języka, bądź też po prostu przysłuchiwać się innym. Warsztaty będą prowadzić wolontariusze ze Stowarzyszenia Projektów Międzynarodowych INPRO z Rzeszowa. Spotkania odbywać się będą w czwartki w Club Cafe w Lubaczowie od 17.00 do 19.00. Pierwsze spotkanie już 20 lipca! Udział w wydarzeniu jest oczywiście bezpłatny. Zapraszamy!

Magdalena Zarembska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe