Spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem

  • 24.07.2017, 09:30 (aktualizacja 24.07.2017, 15:45)
  • Alicja Magura
Spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem
W najbliższy piątek (28.07) rusza Festiwal Dziedzictwa Kresów 2017.

Organizatorzy imprezy zadbali o to, aby tegoroczny program obfitował w szereg ciekawych spotkań kulturalnych. Dlatego też warto zapoznać się z dokładniejszym planem Festiwalu i nie przegapić  interesujących wydarzeń.

Do takich z pewnością należy piątkowe spotkanie„ Polacy nie gęsi , iż swój język mają… czyli dialog o polskim dziedzictwie językowym” z prof. Jerzym Bralczykiem – polskim językoznawcą, specjalistą w zakresie języka mediów, reklamy i polityki.  Jest również wykładowcą w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Wszystkich miłośników ojczystej mowy serdecznie zapraszamy 28 lipca o godz. 17.00 do auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie.

Natomiast tych, którzy piątkowy wieczór chcieliby spędzić przy dźwiękach muzyki  zapraszamy na godz.19.00 do cerkwi w Radrużu. Tam z koncertem  „Exsultate, jubilate” (Cieszcie się i radujcie) wystąpią muzycy Filharmonii Podkarpackiej z zespołu Arso Ensamble.

Szczegółowy program Festiwal Dziedzictwa Kresów 2017 można znaleźć na stronie https://festiwalkresow.pl/

Alicja Magura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe