Puchar Wójta Gminy Lubaczów

  • 25.07.2017, 12:04 (aktualizacja 25.07.2017, 14:07)
  • Magdalena Zarembska
Puchar Wójta Gminy Lubaczów
W niedzielę (23.07) w Młodowie odbył się Piknik Rodzinny, podczas którego Ludowe Kluby Sportowe zmierzyły się ze sobą walcząc o puchar Wójta Gminy Lubaczów 2017. Ponadto uroczyście została otwarta i poświęcona szatnia sportowa.

Gmina Lubaczów dąży do tego, aby stadion w Młodowie miał charakter wielofunkcyjny – zaznacza wójt Gminy Lubaczów, Wiesław Kapel.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nowe otwarcie szatni mogliśmy świętować dzięki pomocy finansowej Ministerstwa Sportu i Turystyki. Obiekt będzie służył zarówno sportowcom jak i całej gminnej społeczności.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Niedzielne popołudnie rozpoczęło poświęcenie szatni, którego dokonał proboszcz parafii pw. św. Marii Magdaleny w Młodowie, ks. Sławomir Szewczak. Symboliczną szarfę przecinali m.in. ks. proboszcz, Wójt Gminy Lubaczów, Zastępca Wójta Gminy Lubaczów, sołtysi Młodowa i Karolówki oraz prezesi wraz z kapitanem Ludowego Klubu Sportowego „ZRYW” Młodów. Następnie odbyły się zawody sportowe, w których zmierzyły się wszystkie LKSy z terenu gminy. Puchar Wójta Gminy Lubaczów 2017 zdobył LKS „ZRYW” Młodów, na drugim miejscu uplasował się LKS „START” Lisie Jamy, natomiast III miejsce LKS „WALTER” Opaka.  

Magdalena Zarembska

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe