Wojewódzkie Igrzyska LZS

  • 31.07.2017, 14:20 (aktualizacja 31.07.2017, 16:53)
  • Ewa Monastyrska
Wojewódzkie Igrzyska LZS
30 lipca odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych w Krasnobrodzie.

31 lipca, w minioną niedzielę, rozegrano XVIII Wojewódzkie Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych i III Igrzyska Seniorów 50+, które w tym roku odbyły się w Krasnobrodzie. Przewodniczący Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Lublinie, Józef Poterucha, nie krył zadowolenia z przebiegu spotkania

loadingŁaduję odtwarzacz...

Józef Poterucha wyjaśnił, że wojewódzkie rozgrywki LZS w Krasnobrodzie stanowiły eliminacje do  igrzysk ogólnopolskich .

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najczęściej na podium stawali reprezentanci Tomaszowa Lubelskiego. Jak wyjaśniła przedstawicielka tego powiatu, sport jest dla nich zamiłowaniem, choć były konkurencje specjalnie im bliskie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zwycięstwom towarzyszyły  emocje.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najlepszymi grupami seniorów okazał się powiat Tomaszowski, Rycki oraz Parczewski. Wśród zespołów LZS najlepszym powiatem okazał się ponownie powiat Tomaszowski. Drugie miejsce zajął powiat zamojski natomiast ostatnie miejsce na podium zajął powiat chełmski.

 

Ewa Monastyrska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe