Nowa placówka Banku Spółdzielczego w Lubaczowie

  • 04.08.2017, 09:23 (aktualizacja 04.08.2017, 11:40)
  • Andrzej Rzemieniak
Nowa placówka Banku Spółdzielczego w Lubaczowie
Bank Spółdzielczy w Lubaczowie otwiera 7 sierpnia przy ul. Rynek 28 w Lubaczowie nową placówkę, w której mieścić się będzie Oddział Lubaczów oraz Centrala banku.

Na klientów oprócz nowoczesnej sali obsługi czeka szereg udogodnień i niespodzianek. Jedną z nich jest wystrój placówki, który jest swoistym połączeniem nowoczesności (duża ilość przeszkleń w budynku, system Digital Signage do komunikacji z Klientami, wielostrefowa Klimatyzacja, biometryczne bankomaty) z tradycją i kulturą. Na sali operacyjnej bowiem zainstalowano podświetlaną reprodukcję archiwalnej mapy von Miega o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych! Mapa przedstawia Lubaczów i okolicę z okresu schyłku XVIII w. i jest jedną z największych tego typu atrakcji w Polsce. Klatki schodowe ozdobione zostały reprodukcjami archiwalnych pocztówek oraz banknotów, między innymi z okresu międzywojennego.

Przedsięwzięciem bez precedensu jeśli spojrzymy nań z perspektywy banków jest fakt, iż świadomie zrezygnowano z użycia zewnętrznych ścian obiektu jako wyłącznego nośnika reklamy. Przekaz reklamowy został zastąpiony fotografiami najważniejszych zabytków w Lubaczowie, głównie z okresu międzywojennego.

Wraz z otwarciem przygotowano dla Klientów Banku Spółdzielczego w Lubaczowie szereg promocji niespodzianek i eventów. Pierwszym z nich będzie tydzień niespodzianek. Od 7 do 11  sierpnia, Bank Spółdzielczy w Lubaczowie będzie obecny na lubaczowskim Rynku w ramach "Tygodnia Niespodzianek", podczas którego wszyscy mieszkańcy będą mogli zmierzyć się z przygotowanymi przez placówkę konkursami, w których do wygrania będzie między innymi sprzęt AGD czy bilety do kina.

 

Artykuł sponsorowany

Andrzej Rzemieniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe