Roztocze zaprasza

  • 10.08.2017, 13:46
  • Anna Niderla-Kudach
Roztocze zaprasza Rezerwat Szumy fot. Wojciech Kowalski
Ta malownicza kraina leży we wschodniej Polsce, pomiędzy Wyżyną Lubelską a kotliną Sandomierską. Mieszkańcy Roztocza dobrze wiedzą, że jest się czym cieszyć i chwalić.

Roztocze coraz częściej odwiedzają również przybysze z odległych miejsc i umieją się poznać na jego wyjątkowości – zauważa Andrzej Tittenbrun, dyrektor Roztoczańskiego Parku Narodowego

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bliskość natury, cisza, spokój i piękno roztoczańskich krajobrazów zachęcają do przyjazdu tutaj, ale również słońce, które kocha Roztocze:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Roztocze urzeka również przyrodą:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Roztocze to region, w którym 'zeszła się troista przyroda i rzeźba tropista: stepu, nizin, gór”. Warto tu przyjechać i w celach poznawczych i po to, by po prostu odpocząć na łonie przyrody - zachęca Andrzej Tittenbrun, dyrektor RPN.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Roztocze zaprasza i czeka na turystów. Każdy, kto był tu choć raz, wróci z pewnością. Miłośnicy rowerów, pieszych wędrówek, historycznych szlaków i zabytków – bez wątpienia nie będą zawiedzeni.

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe