Pielgrzymka – dzień 11

  • 12.08.2017, 21:30 (aktualizacja 21.08.2017, 12:28)
  • Magdalena Zarembska
Pielgrzymka – dzień 11
„Patrzeć oczami duszy” – tak brzmiał temat 11 dnia naszej XXXV pieszej pielgrzymki zamojsko-lubaczowskiej na Jasną Górę.

Rano wyruszyliśmy z Moskorzewa, aby dotrzeć do Bystrzanowic i okolic. Jasna Góra już bardzo bardzo blisko. Dzisiejszy dzień był dniem szczególnej wdzięczności wszystkim służbom, które w jakikolwiek sposób przyczyniają się do tego, że nasza pielgrzymka przebiega prawidłowo.

Poranek przywitał nas deszczem, nieciekawa pogoda towarzyszyła nam przez cały dzień. Pątnicy sami podkreślają, że wolą upały niż deszcz, ale wierzymy głęboko, że Pan Bóg skrapia nas dzisiaj deszczem łaski, abyśmy w poniedziałek weszli na Jasną Górę w towarzystwie dobrej pogody oraz w cudownych nastrojach. Dzisiaj swoją obecnością podczas Mszy Św. zaszczycił nas ks. abp Wacław Depo.

Wieczorne studio pielgrzymkowe:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Św. Brat Albert mówił: „Iść zawsze naprzód, choćby po gorzkich zawodach i szalejących bałwanach morskich, gdy opieka Boska nad nami, przed niczym zaś się nie cofać, a na wszystko być gotowym, jeśli Bóg czego od nas zażąda”.

Już jutro niedziela, czyli przedostatni dzień naszego pielgrzymowania. Zapraszam do duchowego towarzyszenia pielgrzymom na tej ostatniej prostej.

Magdalena Zarembska

Zdjęcia (33)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe