15.08 Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej i Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju

  • 15.08.2017, 21:00 (aktualizacja 21.08.2017, 12:45)
  • Małgorzata Zaręba
15.08 Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej i Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju
Krzyż Wielkopiątkowy św. Jana Pawła II we wtorek (15.08), kiedy przypada święto Wniebowzięcia NMP nawiedził Parafię pw. Trójcy Przenajświętszej i Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju. Gospodarzem parafii jest proboszcz ks. Jerzy Kołtun.

W dekanacie Biłgoraj – Północ Krzyż Wielkopiątkowy Św. Jana Pawła II gościł już w takich miejscowościach jak: Trzęsiny, Radzięcin, Goraj, Frampol,, Korytków Duży, Bukowa, Gromada, Hedwiżyn. W poniedziałek (14.08) nawiedził parafię pw. Jana Pawła II w Biłgoraju, a we wtorek (15.08) zawitał w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej i Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju. Uroczystej Mszy św. przewodniczył bp Marian Rojek, pasterz diecezji zamojsko-lubaczowskiej. O parafii pw. Trójcy Przenajświętszej i Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju oraz przygotowaniach wiernych do Peregrynacji Krzyża opowiada proboszcz ks. Jerzy Kołtun.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W środę (16.08) Krzyż Wielkopiątkowy św. Jana Pawła II zostanie przewieziony do Parafii pw. Chrystusa Króla w Biłgoraju.


 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe