Podsumowanie długiego weekendu

  • 16.08.2017, 10:49
  • Małgorzata Kryk
Podsumowanie długiego weekendu
Komenda Miejska Policji w Lublinie informuje, że minionej doby (15.08) w naszym województwie doszło do 3 wypadków i 34 kolizji, w wyniku których 3 osoby zostały ranne. Ponadto zatrzymano 11 nietrzeźwych kierowców.

Na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Zamościu wczoraj (15.08) doszło do wypadku. Kierowca samochodu osobowego nie dostosował się do znaku drogowego STOP, nie ustępując pierwszeństwa przejazdu. Kierowcy zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania. O zdarzeniu informuje asp. Dorota Krukowska - Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Miniony długi weekend od 11-15.08 był czasem wytężonej pracy dla policjantów biłgorajskiej jednostki. Przez 5 dni mundurowi zatrzymali 11 nietrzeźwych kierujących i odnotowali 15 kolizji drogowych. Policjanci czuwali nie tylko nad bezpieczeńswem na drogach, ale także w miejscach wakacyjnego odpoczynku, o czym informuje st. sierż. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Policyjne statystyki wskazują, że na drogach wciąż wielu kierowców podróżuje pod wpływem alkoholu. Jednym z kierowcą, który miał w organizmie niespełna 2 promile alkoholu okazał się obywatel Ukrainy, którego zatrzymano w Józefowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Statystyki biją na alarm ponieważ nietrzeźwymi kierowcami bywają także użytkownicy rowerów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

St. sierż. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju apeluje do wszystkich użytkowników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drogach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dołączamy się do tego apelu i przypominamy, że w dalszym ciągu mamy wakacje. Jest to czas podróży, zatem aby wakazcje były udane warto stosować się do przepisów Ruchu Drogowego.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe