Wolontariusze Caritasu pakowali plecaki

  • 21.08.2017, 09:49 (aktualizacja 21.08.2017, 09:58)
  • Małgorzata Sobczuk
Wolontariusze Caritasu pakowali plecaki Joanna Czyż
Tornister Pełen Uśmiechów jest to akcja mająca na celu pomoc w skompletowaniu wyprawki szkolnej dla dzieci z ubogich rodzin. Włączył się w nią Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

W piątek (18.08) prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, pracownicy oraz wolontariusze wspólnie pakowali plecaki. Powiedział nam o tym ks. Adam Sobczak, dyrektor Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W sumie skompletowano sto plecaków, ale to nie koniec. Na miejscu była nasza reporterka Joanna Czyż, która zapytała wolontariuszki: Nadię i Karolinę, co znalazło się w takich plecakach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nadia, Karolina i Zara biorące udział w akcji powiedziały nam też, co daje im taka forma pomocy potrzebującym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wolontariusze zachęcają wszystkich do włączenia się w tego typu akcje. Finał „Tornistra Pełnego Uśmiechów” odbędzie się 27 sierpnia na Rynku Wielkim w Zamościu. Szczegóły programu na plakatach i na stronie www.zamosc.caritas.pl

Małgorzata Sobczuk

Zdjęcia (28)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe