30.08 Biszcza. Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusa

  • 31.08.2017, 00:02 (aktualizacja 31.08.2017, 21:45)
  • Joanna Suszko
30.08 Biszcza. Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusa
30 i 31 sierpnia krzyż przebywa w parafii w Biszczy.

Trwa jubileusz 25-lecia istnienia naszej diecezji. Z tej okazji krzyż wielkopiątkowy św. Jana Pawła II nawiedza nasze parafie. 30 sierpnia krzyż przybył do parafii pw. Najświętszego Serca Jezusa w Biszczy. Proboszczem tego miejsca jest ks. Stanisław Bełz. Uroczystościom powitania krzyża przewodniczył biskup Mariusz Leszczyński. Podczas Mszy św. udzielił miejscowej młodzieży sakramentu bierzmowania i dokonał konsekracji nowego ołtarza.

Sakrament dojrzałości chrześcijańskiej przyjęło 59 osób. O przygotowaniach do bierzmowania mówiły Patrycja i Aleksandra.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nawiedzenie krzyża, który trzymał w swoich dłoniach św. Jan Paweł II było wzruszającym przeżyciem dla wiernych parafii Biszcza.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rys historyczny parafii pw. Najświętszego Serca Jezusa w Biszczy, która za dwa lata (w 2019 r.) będzie przeżywała jubileusz stulecia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W czwartek, 31 sierpnia od godz. 17.00 krzyż św. Jana Pawła II przybędzie do parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Tarnogrodzie.

 
Joanna Suszko

Zdjęcia (78)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe