Fajdek zawita w Zamościu

  • 05.09.2017, 09:28 (aktualizacja 05.09.2017, 09:37)
  • Małgorzata Kryk
Fajdek zawita w Zamościu
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2017/2018 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu rozpocznie się kolejna jesienna edycja „Czwartków Lekkoatletycznych”.

Pierwsze zawody lekkoatletyczne, które skierowane są do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego odbędą się w środę (6.09) o godz. 10.00 na stadionie. Gościem zawodów będzie zawodnik KS Agros Paweł Fajdek, tegoroczny Mistrza Świata i Mistrz Uniwersjady w Lekkiej Atletyce.

O cyklicznych terminach „Czwartków Lekkoatletycznych” informuje Konrad Firek, prezes KS „Agros” Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczniowie będą rywalizować w biegach oraz konkurencjach technicznych. Po reformie szkolnictwa uczniowie VII klasy szkoły podstawowej będą rywalizować w konkurencjach skierowanych dla gimnazjalistów, o czym informuje Konrad Firek, prezes KS „Agros” Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdaniem mistrza świata, Pawła Fajdka konkurencji lekkoatletycznych jest tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mistrz świata w rzucie młotem poinformował, że w tej konkurencji bardzo ważna jest dynamika i aktywność fizyczna pod każdym względem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzieci i młodzież, które uczestniczyły w konkurencjach lekkoatletycznych z udziałem mistrza świta przyznały, że sport to same korzyści.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najlepsi uczniowie otrzymają pamiątkowe medale i i atrakcyjne nagrody, a organizatorami zawodów dla szkół gimnazjalnych jest KS „Agros” Zamość, a dla szkół podstawowych ZTKKF.

 

                                                                                                                 Wszystkich uczniów serdecznie zapraszamy!

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe