Mistrz Świata w Zamościu

  • 07.09.2017, 10:47 (aktualizacja 07.09.2017, 11:58)
  • Małgorzata Zaręba
Mistrz Świata w Zamościu
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2017/2018 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu wczoraj (6.09) ruszyła kolejna jesienna edycja „Czwartków Lekkoatletycznych”. Zawody lekkoatletyczne skierowane są do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego.

Gościem zawodów był zawodnik KS Agros Paweł Fajdek, tegoroczny Mistrza Świata i Mistrz Uniwersjady w Lekkiej Atletyce. Konrad Firek, prezes KS „Agros” Zamość przyznał, że po reformie szkolnictwa uczniowie VII klasy szkoły podstawowej rywalizowali w konkurencjach skierowanych dla gimnazjastów. Wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w konkurencjach technicznych oraz biegach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konrad Firek podziękował wszystkim nauczycielom za przybycie na Czwartki Lekkoatletyczne. Na otwarcie wydarzenia zaproszono Pawła Fajdka, mistrza świata w rzucie młotem, który spotkał się z dziećmi i młodzieżą.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mistrz świata, Paweł Fajdek przyznał, że w wydarzeniach sportowych w Zamościu chciałby uczestniczyć częściej jednak od naszego miasta dzielą go setki kilometrów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Paweł Fajdek podkreślił, że sport w życiu każdego człowieka jest bardzo ważny, a podziękowania za zachęcanie dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej należą się nauczycielom.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po zakończonym sezonie mistrz świata zamierza odpocząć.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie są najbliższe plany Pawła Fajdka na nadchodzący sezon?
loadingŁaduję odtwarzacz...

dzieci i młodzież, które uczestniczyły w konkurencjach lekkoatletycznych z udziałem mistrza świta poinformowały jak przygotowują się do czwartków lekkoatletycznych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O korzyściach wynikających z uprawiania sportu powiedział uczeń szkoły z Komarowa Osady.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kolejne Czwartki Lekkoatletyczne odbędą się w dn. 14,19, 28 września oraz 5 października. Organizatorami zawodów dla szkół gimnazjalnych jest KS „Agros” Zamość, a dla szkół podstawowych ZTKKF.

                                                                                                Wszystkich uczniów serdecznie zapraszamy

 

Więcej o przygotowaniach Pawła Fajdka do nowego sezonu i o jego karierze usłyszymy w środę (13.09) w audycji Rozmowa dnia o godz. 11.15 i 15.40. Paweł Fajdek opowie o zdobytym mistrzostwie i zdradzi swoje najbliższe plany. Zapraszamy

Wideorelacja:

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (35)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe