JOGUŚ CUP 2017

  • 07.09.2017, 12:35 (aktualizacja 07.09.2017, 14:09)
  • Małgorzata Kryk
JOGUŚ CUP 2017
Na kortach KT Return przy ul. Studziennej 2 Zamościu w najbliższy weekend, bo w dn. 9-10.09 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tenisowy Seniorów i Amatorów „JOGUŚ CUP 2017”.

Wszyscy przybyli na zawody tenisiści będą rywalizować na otwartych kortach tenisowych, jednak jeśli warunki pogodowe będą niesprzyjające grze rozgrywki zostaną rozegrane na hali tenisowej na terenie OSiR w w Zamościu. Więcej o turnieju powiedział Jacek Podkościelny, prezes KT Return Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Zamościu zawitamy kilkudziesięciu zawodników terenu całej Polski.W jakich kategoriach wiekowych zostaną rozegrane rozgrywki?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na kiedy zaplanowano finały?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla najlepszych zawodników przewidziano nagrody w postaci pucharów i bonów towarowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas rozgrywek tenisiści będą mieli okazje spędzić milo czas przy kawie i herbacie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzięki grze w tenisa zawodnicy będą mieli okazję nie tylko sprawdzić swoje umiejętności, ale także spędzić miło czas z rodziną czy przyjaciółmi.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe