09.09 Górecko Kościelne. Parafia pw. Świętego Stanisława Biskupa

  • 10.09.2017, 12:04 (aktualizacja 10.09.2017, 20:31)
  • Łukasz Kot
09.09 Górecko Kościelne. Parafia pw. Świętego Stanisława Biskupa Łukasz Kot
9 i 10 września Krzyż Wielkopiątkowy św. Jana Pawła II nawiedza parafię w Górecku Kościelnym.

Górecko Kościelne to kolejny przystanek na szlaku peregrynacji Krzyża Wielkopiątkowego św. Jana Pawła II. Parafia pw. św. Stanisława Biskupa przygotowywała się do tego wydarzenia w sposób szczególny m.in po przez trwające osiem dni Misje Święte. O wspomnianych przygotowaniach w Studiu Peregrynacji Katolickiego Radia Zamość Łukaszowi Kotowi opowiadał proboszcz wspólnoty ks. Jarosława Kędra.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Dla Marii Marzec członkini chóru parafialnego oraz Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca to szczególny czas i możliwość odnowy duchowej.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Natalia Marzec opiekuje się najmłodszymi parafianami czyli dziećmi. Organizuje im wolny czas a zarazem przybliża naukę kościoła katolickiego.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Łukasz Kot

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe