10.09 Tereszpol. Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej

  • 11.09.2017, 12:17
  • Łukasz Kot
10.09 Tereszpol. Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej
10 i 11 września Krzyż Wielkopiątkowy św. Jana Pawła II nawiedza parafię w Tereszpolu.

Krzyż Wielkopiątkowy Jana Pawła II nawiedził parafię pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Tereszpolu. Proboszczem parafii jest ks. Antoni Gębala który w rozmowie z Łukaszem Kotem nie ukrywał, że to wielka chwila dla całej społeczności gminnej i parafialnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Tereszpolskiej parafii działają: zespół wokalny złożony z dzieci i młodzieży oraz chór w skład którego wchodzą osoby dorosłe. Kierownictwo nad nimi sprawuje pani Dorota Dobosz. Ich występy uświetniły pobyt Krzyża JP II w parafii.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aniela Kurzyńska reprezentuje Radę Parafialną która wspiera ks. proboszcza we wszelkich poczynaniach. Także podczas przygotowania do Peregrynacji Krzyża Wielkopiątkowego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jerzy Strzałka - nauczyciel katechezy w Zespole Szkół w Tereszpolu Kukiełkach na lekcjach religii przybliżał tematykę związaną z krzyżem jak również osobą świętego Jana Pawła II.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Łukasz Kot

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe