Półmaraton Pamięci Żołnierzy Września 1939

  • 17.09.2017, 21:21
  • Ewa Monastyrska
Półmaraton Pamięci Żołnierzy Września 1939
W Tomaszowie Lubelskim 17 września, odbył się VI Półmaraton pamięci Żołnierzy Września 1939

Ponad 20 kilometrów przebiegli uczestnicy Półmaratonu Tomaszowskiego Pamięci Żołnierzy Września 1939 roku, który w Tomaszowie Lubelskim odbył się po raz szósty. Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Tomasovia, Stanisław Pryciuk, stwierdził, że tego typu półmaratony mają za zadanie upamiętnić tych, którzy zginęli w obronie ojczyzny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy półmaratonu byli zadowoleni z pomysłu i organizacji spotkania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najstarszy uczestnik półmaratonu liczył 68 lat i choć biega od 50 lat, to mimo wszystko nie planuje zakończenia przygody ze sportem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Półmaraton rozpoczął się i zakończył na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Tomasovia. Wyniki półmaratonu można odnaleźć na stronie internetowej miasta Tomaszowa Lubelskiego.

Ewa Monastyrska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe